אפליקציות לעמדות טעינה

grivo

GRIVO‏

אפליקציה המיועדת לבעלי רכבים חשמליים בישראל, כדי לסייע במציאת עמדות טעינה במהירות ובקלות. היא מספקת עדכונים שוטפים תוך כדי תנועה, כך שתוכלו לעבור לרכב חשמלי ללא כל דאגות. הצטרפו לאחרים במעבר לעבר שימוש נקי ויעיל יותר באנרגיה חשמלית!
PlugShare

PlugShare

PlugShare היא הקהילה הכי גדולה בעולם של רכבים אלקטרוניים. נהגים כותבים ביקורות ומעלים תמונות של תחנות כדי לעזור לקהילת הרכבים האלקטרוניים לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר בנושאי הטעינה. נהגים יכולים לסנן את המפה של PlugShare לפי סוג שקע, כולל CHAdeMO ו-SAE/CCS, ולפי מהירות הטעינה, כולל רמה 1, רמה 2
EVmeter

EVMeter

קבל את הנוחות של טעינת הרכב החשמלי שלך בכל מקום שאתה הולך עם אפליקציית EV Meter שלנו! זה פשוט וקל לשימוש, ועובד בצורה מושלמת בשילוב עם מטענים למגורים שלנו – Bee Meter Socket & Bee Meter Cable. פשוט התקן את המטענים, הורד את האפליקציה והתחיל לשלוט בטעינה שלך מכל מקום.
Wallbox

Wallbox

עם אפליקציית myWallbox, תוכל לגשת בנוחות לפונקציות של מטען ה-Wallbox שלך. הוא תואם לכל מטעני המכוניות החשמליות של Wallbox ומאפשר למשתמשים ליהנות מאפשרויות טעינה חכמות וניהול אנרגיה מהמכשירים הניידים שלהם. בין אם בבית, בעבודה או בנקודות טעינה ציבוריות, אתה יכול להתחבר למטען Wallbox שלך דרך האפליקציה הזו.
Tesla

Tesla

באמצעות האפליקציה, אתה יכול לעקוב אחר ביצועי המכונית שלך, לבדוק את מצב הטעינה שלה, ואפילו לשלוט בתכונות מסוימות כמו בקרת אקלים וטייס אוטומטי. אתה יכול גם להשתמש באפליקציה כדי לאתר עמדות טעינה סמוכות ולקבוע פגישות שירות. האפליקציה מספקת גם גישה למבצעים והנחות בלעדיות על מוצרים ושירותים של טסלה. עם אפליקציית Tesla לנייד, אתה יכול להישאר מחובר עם המכונית שלך לא משנה היכן אתה נמצא.
Greenspot

Greenspot

Greenspot הושקה במטרה להפוך את כלי הרכב החשמליים לנגישים יותר על ידי מתן גישה לתשתית טעינה, ובכך לאפשר ליותר אנשים לעבור למכוניות חשמליות ולהפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם. האפליקציה מציגה את כל עמדות הטעינה הסמוכות ומספקת מידע רלוונטי כגון מיקומן המדויק, בין אם הם זמינים או לא, סוגי רמות הטעינה הנתמכים והגבלות גישה כלשהן. ברגע שתחליטו על תחנה, תוכלו פשוט להתחבר ולשלם באמצעות האפליקציה
CelloCharge

Cello Charge

חברת Cello בשיתוף משרד האנרגיה, שמחים לבשר על השקת אפליקציית CelloCharge המאפשרת לבעלי ובעלות רכבים חשמליים לצפות ולאתר תחנות טעינה קרובות, על פי העדפותיהם ולנווט אליהן בקלות ובמהירות. האפליקציה כוללת אינפורמציה מלאה על כלל מפעילי עמדות הטעינה בישראל. המידע נגיש וזמין לציבור 24/7 ללא עלות.
Yellow

Yellow

פז charge – איך אנחנו אוהבים לראות את המכוניות החשמליות שעוצרות אצלנו… רק באסה שהן תמיד עוזבות כל כך מהר. דאם יו עמדות טעינה אולטרה מהירות! אגב, אין אצלנו אפליות, גם החשמליות צוברות בכיף: 10 אג' על כל קוט"ש. תוכלו לצבור עד 30 ₪ מטעינה לרבעון.
סונול EVI​

סונול EVI

סונול מציעים עמדות טעינה מהירות ואולטרה מהירות – ישנם יתרונות רבים בשימוש בתחנות טעינה מהירות ומהירות במיוחד.
באפליקציה קיימות מערכות מיפוי לאומיות המציגות את המטענים הזמינים בזמן אמת, ומאפשרות לך לנווט למטען קרוב. אפשר אפילו להזמין מטען מראש, להפעיל ולהפסיק אותו ישירות מהנייד, לצפות בחשבוניות והיסטוריית חיובים. יתר על כן, חשבונות אישיים מספקים אמצעי זיהוי, אפשרויות תשלום והתראות מתי הטעינה מוכנה.

EVEDGE

פתרונות הטעינה שלנו נותנים מענה לכל הצרכים, החל מבדיקה, תיקון ושדרוג תחנות מרוחקות ועד אספקת עמדות טעינה חכמות בפריסה ארצית. מערכת ניהול מתקדמת ואפליקציה נגישה ללקוחות הקצה. 24/7 תמיכה וסיוע מהיר ואיכותי בכל שאלה או תקלה.
GNRGY GO‏

GNRGY GO‏

ג'ינרג'י הוציאה אפליקציה לזיהוי וגישה בקלות לתחנות הטעינה שלה. באמצעות אפליקציה זו, משתמשים יכולים לאתר את התחנה הקרובה ביותר שלהם ולהטעין את רכבי החשמל שלהם בבטחה עם אימות פשוט ישירות מהאפליקציה.
אפליקציה מספקת למשתמשים מפה אינטראקטיבית המציגה את כל נקודות הטעינה הזמינות בסביבתם. היא גם מספקת מידע על סוג השקעים הזמינים, מפרטי הספק, ומאפשר למשתמשים להתחיל ולהפסיק הפעלות טעינה באמצעות החלקה בלבד. בנוסף, האפליקציה מציעה אימות מהיר באמצע תהליך הטעינה לאבטחה נוספת.
אפקון

AFCON EV

חברת אפקון מציעה אפליקציה ידידותית למשתמש המסייעת לכם לנהל את הטעינה של המכונית החשמלית שלכם בישראל. אתם יכולים לקבל הנחיות למטען הנבחר באמצעות אפליקציית הניווט של הטלפון הנייד שלכם, להתחיל ולהפסיק את הטעינה, לבחור אמצעי תשלום ולצפות בפעילות הטעינה הקודמת וכן להזמין משבצות זמן טעינה עתידיות. עם התכונה "מצב מפה", ניתן לקבוע במהירות אילו עמדות טעינה נמצאות בקרבת מיקומך הנוכחי. רצוי להתרחק (במפה) כדי לחשוף אפשרויות נוספות.

אביזרים לרכבים חשמליים:

לכל הרכבים

היי מוצרים לרכב כבר בדקת?

דילוג לתוכן